گروه پزشکان ماه میس

نانو فت زیر چشم


تاریخ : 1400/06/13

تزریق چربی نانوفت زیر چشم چگونه است ؟

همانطور که اشاره شد برای این کار از چربی خود فرد استفاده می شود . برای اینکار از چربی ناحیه شکم و پهلو ها و یا ران و باسن استفاده می شود. چربی ها از این نواحی با روش لیپوماتیک و یا لیپوساکشن برداشته می شوند. سپس با استفاده از تکنیک خاصی این چربی ها فرآوری می شوند.

برای این کار فیلتر های مخصوصی وجود دارد که چربی ها از آن ها به دفعات عبور داده می شوند و در نهایت یک مایع شفاف و لطیفی به دست می آید . این مایع شامل مقدار زیادی از سلول های بنیادی هستند. این سلول ها بعد از تزریق به زیر چشم شروع به تکثیر شدند می کنند و منجر به روشن شدن پوست زیر چشم و رفع سیاهی زیر چشم می شوند.

نانوفت زیر چشم

ماندگاری نانوفت زیر چشم:

این تکنیک ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به روش های معمول دارد. در روش های معمول بعد از تزریق معمولا مقداری از چربی جذب بدن می شود . از طرفی گاهی به دلیل تزریق نامناسب این چربی ها در زیر چشم گلوله گلوله می شوند و حالت پف زیر چشم در فرد ایجاد می شود . در این حال فرد مجبور به انجام تخلیه چربی می شود.

اما در تزریق چربی به روش نانوفت این عوارض وجود ندارد . ماندگاری این تزریق بیش از 2 الی 3 سال است . البته در هر فردی این میزان از ماندگاری متفاوت است. اگر بعد از 6 ماه مجدد تزریق صورت بگیرد این ماندگاری بسیار طولانی تر و حتی در برخی نیز دائمی می شود.

عوارض مراقبت های بعد از تزریق نانوفت:

نانوفت زیر چشم اگر به درستی تزریق شود هیچگونه عوارضی را نخواهد داشت. عوارض موقتی و طبیعی آن ، کمی قرمزی پوست وتورم است. که این عوارض بعد از 48 ساعت رفع خواهند شد. همچنین از آنجایی که این چربی ها از خود فرد گرفته می شود ، واکنش آلرژیک و حساسیت وجود ندارد.

نتیجه تزریق چربی نانوفت معمولا از یک هفته بعد مشخص می شود . اما نتیجه اصلی که شامل روشن شدن رنگ پوست زیر چشم است ، بعد از یک ماه کاملا آشکار است. در این مدت صبور باشید.